تبلیغات
link,,

تمام مطالب این وب سایت به سه وبسایت عکسباز و میهن دی ال و میهن 1 منتقل شد. این سه وب سایت درزمینه عکس و مدل (عکسباز)  ,  دانلود فیلم,دانلود آهنگ,دانلود کلیپ,دانلود نرم افزار, (میهن دی ال) , سرگرمی تفریحی (میهن 1 ) منتقل شده امید واریم مورد رضایت بازدیدکنندگان واقع شد. برای ورود به هر یک از این وبسایتها روی آنها کلیک کنید . [این صفحه بعد از ثانیه بصورت اتفاقی وارد یکی از آدرس های بالا می شود.]مدل لباس,مدل لباس مجلسی, مدل لباس شب,مدل لباس فشن, مدل لباس نامزدی, مدل لباس عروس ak3fa.ir/عکسفا
» قدرت عجیب و غریب دختر 8 ساله مازندرانی !! ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» کباب چوبی مدیترانه ای ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» عکس جدید و یادگاری محمدرضا گلزار و آرش! ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» فال روز (1بهمن - 21 ژانویه) ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» خانم ها، برای دوام زندگی مشترکتان باید زیبا و خوش اندام شوید ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» گلشیفته فراهانی عکس برهنه خود را با فیلم برهنه اش تایید کرد ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» ریزش دیوار بر روی پیر زن عابر ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» کد آهنگ پیشواز آلبوم تصمیم علی لهراسبی برای ایرانسل ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» مسیج و اس ام اس عاشقانه ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» علت بچه دار نشدن بازیگر زن زیبای هالیوود + عکس ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» لیست بهترین دروازه بانان سال 2011 اعلام شد! ( شنبه 1 بهمن 1390 )
» خانمی هایی با اندام مختلف چه مانتوهایی بپوشند ( جمعه 30 دی 1390 )
» اس ام اس های شهادت امام رضا (ع) ( جمعه 30 دی 1390 )
» قبل و بعد از آرایش... ( جمعه 30 دی 1390 )
» دیدنی های هفته از گوشه کنار جهان ( جمعه 30 دی 1390 )
» فال روز (20 مرداد -11 Aug ) ( پنجشنبه 20 مرداد 1390 )
» تفكر درباره‌ی خداوند، موجب كاهش اضطراب است! ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» 13 فیلم آخر هفته روی آنتن می‌رود ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» از مصرف این نوشیدنی در سحر پرهیز کنید! ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» افشای رقم قرارداد بازیکن بی انضباط لیگ برتر ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» هشدار خانم وزیر درباره خطرات اشعه UV ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» با رزیتا غفاری، بازیگر مجموعه سی‌امین روز ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» آیا در شرف بارداری هستید ؟ ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» حاج حبیب و مصائب حذف شهریار ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» رمزگشایی از قتل دختر نماینده مجلس + عکس مقتول ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» اولین حضور رستم در غیاب اسفندیار ( چهارشنبه 19 مرداد 1390 )
» كنترل قند و چربی خون با یک سبزی ( سه شنبه 18 مرداد 1390 )
» کلاهبرداری از فوتبالیستها ! ( سه شنبه 18 مرداد 1390 )
» کودک‌ربایی 150 میلیون تومانی كارگران! ( سه شنبه 18 مرداد 1390 )
» رقابت در عشق ( سه شنبه 18 مرداد 1390 )
تبلیغات

طالع بینی ازداج مرد متولد تیر ماه

 
مرد متولد تیر بسیار اخمو و ترشرو، بچه مسلك، تودار، زن دوست، همبازی بچه ها، عاشق نقاشی و بخیل و پول دوست می باشد.اگر با یك مرد متولد تیر ماه ازدواج كردید، در مایه جهیزیه خود یك چتر هم حتما ببرید، زیرا در خانه شما یك روز هوا ابری است و یك روز بارانی، در آنجا شما هم می خندید و هم گریه می كنید.مرد متولد تیر ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقی می ماند و سعی می كند همسرش مانند مادرش باشد.او بدون شك استاد است و می تواند طولانی ترین مطالب را در كوتاهترین جملات بیان كند. حواسش هرگز پرت نمی شود و از پرچانگی بیزار است و به دلایل نباید انتظار داشته باشید كه در جلسات اول آشنایی با شما اسرار را برایتان بازگو كند. مرد متولد تیر نه تنها هرگز به كسانی كه نمی شناسد، اعتماد نمی كند بلكه در زندگیش مطالبی وجود دارند كه هیچ وقت كسی به آن ها وقوف پیدا نخواهد كرد، حتی نزدیك ترین دوستان یاهمسرش. شناختن او مستلزم صبر بسیار و زمان دراز است.

او همان قدر كه ممكن است بوالهوس باشد، می تواند حساس و وفادار هم باشد، همان قدر كه اخمو است، ممكن است متبسم هم باشد. چون او در برج سرطان متولد شده است. ترش رویی و خرچنگ گونه، و رفتار نا مهربانش به تدریج ممكن است به خوشرویی و خوش مشربی تبدیل بشود، و جالب آنكه اگر این چنین شد، دیری نمی گذرد كه شما می توانید صدی قهقه های او را هم بشنوید.وقتی شما می خواهید اوقات تلخ او را با حلقه كردن دست ها به دور گردنش بر طرف كنید و زمانی كه سعی می كنید و زمانی كه سعی می كنید اخم های به هم گره خورده اش را با نوازش كردن از هم باز كنید، بدبینی و سردی و نا مهربانی اش شما را تا حد دلخوری می آزارد.در مجالس و میهمانی ها آنچنان با ادب و با نزاكت است كه شما به زحمت می توانید انتظار داشته باشید حتی برای یك دور رقص دعوتتان كند. با وجود اینكه اصلا احساساتی نیست ولی در كار دل اهل عمل است. دشمنانش همه متفق القول هستند كه او بیش از آنكه از گوشت و پوست و استخوان باشد، از سنگ ساخته شده است. اگر با وی ازدواج نكرده اید، این مطلب را درباره اش به خاطر داشته باشید.

طبیعی است كه شما می خواهید او را به بهترین وجه ممكن بشناسید و با آنچه گفته شد، ممكن است این تصور برایتان به وجود بیاید كه از یك آدم دو شخصیتی است، اگر چه این نظر ممكن است تا حدی درست باشد اما یادتان باشد كه او به شدت تحت تاثیر ماه است و حركت بر رفتار و طرز فكرش اثر می گذارد. او امروز اینجاست فردا جای دیگر. اخلاق و رفتار واقعی از آن اخلاق و رفتاری است كه بین هلال ماه و بدر از او مشاهده می شود. نكته ای را كه باید بدانید این است كه از نظر اخلاقیات ، بر غم تغییرات ظاهری هرگز ارتباطش با خصوصیات باطنی قطع نمی گردد، همیشه این حقیقت مهم را به خاطر داشته باشید كه علیرغم ظاهر پر اخم و تخم و ترشرو كه دارد، قلبی نرم و رئوف در سینه اش می تپد و همین امر او را كه به ظاهر یك پارچه سنگ به نظر می رساند، بسیار آسیب پذیر می سازد.اگر قلبش جریحه دار شود، فورا به داخل لاك خود فرو می رود و آنجا جایی است كه نه تنها خود را از گزند دیگران در امان می بیند، بلكه می تواند خویشتن را از افكار و احساسات ناراحت كننده خودش نیز دور نماید. او درست مثل یك خرچنگ وقتی زخم خورد و آسیب دید، در نهایت سكوت كنج عزلتی پیدا می كند و به آن پناهنده می گردد. در این حالت دسترسی به او دیگر غیر ممكن است و باید تنهایش گذاشت تا به تدریج به غم دل خویش پیروز شود و به قول معروف آفتابی بشود. متاسفانه تغییرات حالت و اخلاق متولد برج سرطان به نحوی است كه سریعا بر اطرافیانش تاثیر می گذارد و موجب ناراحت و دلخوری ایشان می گردد. از سوی دیگر به هنگام خوشحالی وسر حال بودن نیز چنان است كه موجب شادی همه اهل خانه می شود

یك چنین خصوصیات اخلاقی بالطبع شما را دائما بر سر دوراهی نگاه می دارد، تا جایی كه اغلب اوقات نمی دانید عكس العملتان باید سرد و بی تفاوت باشد و یا گرم و عاشقانه. اما با وجود این یادتان باشد كه این تنها شما نیستید كه این حالت را پیدا می كنید، تمام اطرافیان او پیوسته نسبت به وی بر سر دو راهی قرار می گیرند.گاهی اوقات نگاه سردش شما را از سرما به لرزه در می آورد و چند روز بعد قلب گرمش شما را در جوار شعله های یك عشق سوزان قرار می دهد، حد متوسط او فقط وقتی است كه خطر از دست دادن چیزی تهدیدش كند. او نیازمند به آن است كه هر روز ده ها بار به وی اطمینان بدهید كه از آن او هستید كه می توانید زیر گوشش زمزمه كنید و او را غرق اطمینان و آرامش سازید. وقتی ماه در آسمان به صورت بگیرید، به نحوی كه هیچ بعید نیست در بحبوحه هیجان خاص و عاشقانه ناگهان سرد و خاموش بشود و شروع به خواندن یك قصیده بلند بالای عاشقانه و سوزناك بنماید، و درست در آن لحظاتی كه شما توانسته اید با كوشش فوق العاده هیجانات عشقی خویش را در قالب رویاهایی متناسب با كلمات و جملاتی كه در اشعار مزبور هستند، فرو ببرید و سرتان را آهسته به سینه و شانه او تكیه بدهید، موضوع را عوض می كند و از این شاخه به آن شاخه دیگر می پرد.

این واقعا شگفت انگیز است كه ماه چطور می تواند بر او و حركات و رفتارش تاثیر بگذارد، برای بسیاری از زن ها تحمل یك چنین تغییراتی غیر ممكن است، حتی اگر اتومبیل او آخرین مدل و منزلش بسان یك قصر باشد و در آمدش از یك میلیون در ماه تجاوز كند.اگر شما زنی هستید كه معتقدید كرایه خانه و اقساط بدهی را باید سر موعد پرداخت كرد، مطمئن باشید كه مناسب ترین مرد روزگار را در كنار خود دارید. به احتمال قوی او یكی از معتقدترین افراد روزگار به لزوم تامین آتیه است، او اعم از اینكه در آمدش كم باشد یا زیاد، تمام روز را به این فكر است كه چطور می تواند آ‎ینده مالی و اقتصادی خودش، شما و بچه هایتان را به بهترین وجه ممكن تامین كند. امور مالی یكی از آن موضوعاتی است كه از همان اوان كودكی توجه و علاقه او را به خود جلب كرده و دیری نمی گذرد كه پی می برد جمع كردن پول بهتر از خرج كردن آن است، برای توصیف وضع او نسبت به پول می توان كلمه خسیس را بكار برد، اما این را می توان گفت كه وی هرگز یك شاهی بیخودی خرج نمی كند و پول برایش هر چه باشد، شوخی نیست. او بدون شك قبل از آنكه الفبا را بیاموزد، شمارش پول را یاد می گیرد و سكه ها و اسكناس های مختلف را می شناسد و قبل از آنكه پا به دبیرستان بگذارد، برای خود كتابچه دخل وخرج درست می كند. ارقام موجودی اش را در بانك مانند یك قرص مسكن قوی به اعصابش آرامش می بخشد.كما اینكه پرداخت كرایه خانه، قسط بدهی هم همین حالت را در وی ایجاد می كند.

متولد برج تیر علاوه بر آنكه به علت تمایل به تامین آتیه دست به جمع آوری پول می زند، از لمس كردن پول و شمارش آن هم لذت می برد.اگر یكی از والدینش متولد یكی از ماه های تابستان باشند، نوعی تمایل به دستپاچگی و دلشوره در وی دیده می شود كه به نحوی قابل تحسین آن را كنترل می كند و به همین ترتیب اگر عوامل ارثی موجب بشوند كه آدم خوشرو وخوش مشربی باشد، به شدت مانع از آن می شود كه خوشرویی دائمی عادت وی بشود.قبل از آنكه بر سر سفره عقد بنشیند و نام خانوارگی یك مرد متولد تیر را به عنوان شوهر قبول كنید، به این نكته فوق العاده مهم توجه بنمایید كه او نسبت به امور مالی دارای عقاید و نظریات جالبی است، مثلا او معتقد است وقتی یك مانتو با جنس خوب سالهای سال خدمت می كند، چه دلیلی دارد كه آدم پولش را برای خرید یك بارانی معمولی كه فقط یك زمستان كار می كند و بعد از مد و ریخت می افتد، دور بریزد؟ خرید یك كادیلاك در ذهن او نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود، در حالی كه خرید یك اتومبیل ارزان قیمت و یا دست دوم كه هر هفته باید به تعمیر گاه برود، مثل آن است كه آدم با دست خودش پولهایش را آتش بزند.

به این ترتیب ملاحظه می كنید كه او بیش از آنكه خسیس باشد، حسابگر است. به نظر وی كیفیت جنس وصرفه جویی در یك طرف معادلات اقتصادی قرار دارند و پول در طرف دیگر. آیا شما زنی هستید كه بتوانید این نكات را در زندگی خود بكار ببرید؟از نظر رابطه مرد متولد تیر ماه با پول این را به طور یقین باید گفت كه او حتی اگر عاشق شعر و ادبیات باشد، اگر لحظه ای از موسیقی غافل نگردد و حتی اگر تمام اوقات بیكاری اش را در گالری های هنری بگذراند، باز از فكر پول نقد غافل نمی ماند. وقتی یك نقاش متولد شده در برج خرچنگ اتاق زیر شیروانی منزل را برای انجام كارهای هنری خود، مثلا نقاشی انتخاب می كند، دلتان اصلا شور نزند كه سر ساعت غذا و آشامیدنی برایش ببرید زیرا او قبل از استقرار در این محل در گوشه و كنارش یك مقدار خوراكی، یا تعداردی قوطی كنسرو پنهان كرده است.

اگر شوهرتان به عنوان سرگرمی نقاشی می كند، هرگز به كسی وعده ندهید كه یكی از تابلوهای او را به وی خواهید بخشید زیرا شوهرتان حتما در صدد فروش تابلوهای خود می باشد و اگر كارش خوب باشد، قیمت آن را هم خیلی دست بالا می گیرد، در ضمن این را هم بدانید كه قیمت ها را چندان هم بی ربط نمی گوید زیرا كسی كه تحت تاثیر صورت فلكی خرچنگ است، فقط وقتی دست به یك چنین كارهایی می زند كه مطمئن باشد می تواند آن را به نحو مطلوبی ایجام بدهد و چون استعدادهای هنری زیادی هم در وی نهفته است، در كارهایی مثل نقاشی و مجسمه سازی و قالب گیری و امثالهم زبردستی زیادی از خویشتن نشان می دهد.اگر او كاملا تحت تاثیر صورت فلكی سرطان تاشد، علاقه ای به لباس های اسپورت از خود نشان نمی دهد وعاشق لباس های شیك و تجملی است. او به خیاط خود اهمیت زیادی می دهد و همیشه سعی می كند كه بهترین خیاط ها را نسبت به بودجه اش انتخاب كند.پارچه هایی را هم كه انتخاب می كند، همیشه از رنگ های سنگین هستند. پیراهن سفید با پارچه هایی را هم كه انتخاب می كند، همیشه از رنگهای سنگین هستند. پیراهن سفید با تكمه سردست را به پیراهن های دیگر ترجیح می دهد و هیچ علاقه ای ندارد كه روی جیب و یا جای دیگری از این پیراهی عكس و نقشه ای دوخته شده باشد این خودنمایی ها با خصلت محافظه كارانه و گوشه گیر او سازگار نیست و حتی اگر از نظر مالی وضعش خوب نباشد، كفش هایش همیشه واكس زده و جوراب هایش مرتب است.

اصولا او كسی است كه به هنگام مواجه شدن با گرفتاری های مالی ( كه خیلی به ندرت اتفاق می افتد) صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد و مطمئن است كه سر انجام روزی گرفتاری بر طرف می گردد و اگر امروز پول ندارد، فردا مسلما پولدار خواهد بود. البته او همیشه غرق در نعمت و ثروت نیست اما آمار نشان می دهد كه تعداد بیكاران متولد ماه تیر نسبت به متولدین ماههای دیگر خیلی كمترند. راز این امر هم در این امر است كه متولد این ماه همیشه می گوید:« هر كاری بهتر از بیكاری است.» خدا كند مادر او دارای خصوصیات اخلاقی غیر عادی نباشد زیرا وجودش در گفتار و رفتار پسر متولد تیرش اغلب به چشم می خورد. او هنگام صحبت با شما اغلب این كلمات را بكار می برد: « عزیزم، آرایش امروز تو خیلی غلیظ است، مادر من هرگز اینطور آرایش نمی كرد، لباست هم خیلی تنگتر از آنی است كه مادرم می پوشد و یا اینكه مادرم حتی نان منزل را در خانه می پخت»، یك چنین حرف های گوشه و كنایه داری غالبا از وی شنیده می شود و چه بسا كه درست در موقعی گفته می شوند كه شما كمتر انتظارش را دارید. شما نباید خیلی سخت بگیرید زیرا وابستگی های مرد متولد تیرماه به مادرش آنچنان شدید است كه هیچ بعید نیست قرار خودش را برای رفتن به سینما با شما به هم بزند زیرا می خواهد مادرش را مثلا به زیارت ببرد.

بررسی نشان داده مرد متولد تیری كه با مادرش رابطه عاطفی نزدیك ندارد، یا فوق العاده حسود است و در تمام دوران كودكی از اینكه می دیده مادرش به پدرش بیش از او توجه داشته، رنچ می برده است و یا اینكه این مادر، مادر حقیقی او نیست و وی همیشه از این ناراحت بوده كه چرا زن دیگری باید جای مادر حقیقی اس را بگیرد.به هر صورت همانطور كه گفته شد، رابطه اغلب متولدین این ماه با مادرشان بسیار صمیمی و نزدیك است. كتمان كردن حقیقت و یا نادیده گرفتن آن دردی را دوا نخواهد كرد. اگر شما واقعا شوهر متولد تیر ماه خود را دوست دارید، باید به این واقعیت تن بدهید كه هرگز نخواهید توانست فكر مادر را از سر او بیرون كنید و به این ترتیب بهترین روشی كه می توانید پیش بگیرد، این است كه سعی كنید با رقیبی كه سالهای سال قبل از شما در زندگی او بوده است، كنار بیایی و نسبت به وی رفتاری داشته باشید كه خودش داوطلبانه خود را از شوهرتان دور نگاه دارد و بگذارد كه شما سهم بیشتری از وی داشته باشید.

طبیعی است اجرای یك چنین نقشه ای در مورد بسیاری از مادر شوهر ها كار ساده ای نیست و اینجا است كه می توانید هوش و درایت خود را بوته آزمایش قرار دهید و ببینید تا چه اندازه قادر به باز كردن گره های زندگی هستید.یكی از اسرار زندگی متولدین این ماه این است كه اگر چه هرگز بر زبان نمی آورد ولی از صمیم قلب دلش می خواهد كه زنش از نظر محبت و عشق مثل بچه با وی رفتار كند. از نظر زندگی مشترك باید چند نكته دیگر را هم گفت و آن این است كه او بدون اینكه گذاشته باشد شما حتی بو برده باشید، ممكن است آشپز قابلی باشد، پس تصور نكنید دیگر به قول معروف نانتان در روغن است، زیرا از آن پس چه از نظر ابراز عشق و چه از نظر هدایایی كه دریافت می كنید، در وضعی قرار خواهید گرفت كه مورد شك دختران دیگر خواهد شد، مخصوصا هدایایی كه دریافت خواهید داشت، بهترین نوعی خواهند بود كه خریدنش برای او مقدور می باشد. در این دوره یك چیز را سعی كنید كه هرگز فراموش ننمایید، همانطور كه خرچنگ از آتش واقعا بیزار و هراسناك است، پسر متولد تیر هم از اینكه دلش سوزانده شود، سخت واهمه دارد و یك چنین رویدادی وی را عمیقاً آزرده خاطر می سازد. واقعه ای كه فقط ممكناست یك نفر را یكی دوروز ناراحت كند، متولد تیر را تا ماهها ناراحت می سازد.

اگر واقعه ای او را از دلدارش جدا سازد، حق مسلم خود می داند كه با سماجت برای به دست آوردن مجدد او اقدام كند، یادتان باشد كه او می تواند فانوس به دست جست و جویش را تا سالهای متمادی ادامه بدهد.او در برداشتن قدم اول قدری خجول و شرمگین است، اما وقتی تصمیمش را گرفت و اقدامش را شروع كرد، خیلی مشكل است كه بتوان جلویش را گرفت. او می تواند هنر مندانه نقش یك مرد عاشق را ایفا كند و پس از آنكه تشخیص داد كه شما دختر دلخواهش هستید وقت خجالتش یك شبه تبدیل به جسارت می گردد و شما در عرض یكی دو روز متوجه می شوید با مردی طرف شده اید كه اصلا حاضر نیست جواب نه بشنود. از این لحظه به بعد باید مواظب معاشرت های خود با دیگران باشید و اگر نمی خواهید با یك چنین رویدادی مواجه بشوید، بهتر است از همان ابتدای كار جلویش را بگیرید زیرا هرگز شنیده نشده است كه خرچنگی طعمه خود را از دست داده باشد. او به شدت حسود است.او نه تنها پیراهنی نیست كه بتوانید هر روز عوضش كنید، بلكه پالتویی هم نیست كه بتوانید پس از یك سال كنارش بگذارید. آشپز بسیار خوبی است، هنرمند است، به آنچه كه در ناهار خوری و اتاق خواب می گذرد، علاقمند است. به گذشته ها پای بندی نشان می دهد و دلش می خواهد شماكپیه همان دختركی باشید كه زمانی زن پدرش شد، می تواند خود را عاشق پیشه نشان بدهد و اگر شما را مطابق دلخواه خود یافت، بهتر است تن به قضا بدهید و بر سر سفره عقد بنشینید زیرا دیگر محال است از شما دست بردارد.

خوب حالا كه تصمیم گرفته اید بله را بگویید، لابد می خواهید بدانید كه او به عنوان یك پدر چه جور آدمی است. قلب او، در این مورد، بر غم مرد بودنش ، مادرانه است.حقیقت این است كه طبیعت مراقبت كننده، ملایم، دلسوز، و درك كننده اش وی را پدر بسیار خوبی می كند. صبر و تحملش در مقابل بچه ها نامحدود است و در صورت لزوم می تواند پا به پای ایشان انواع بازی ها را انجام دهد. او در روز تولد بچه اش كلاه كاغذی به سر می گذارد و كاری می كند كه به همه خوش بگذرد. اصولا رفتارش با كودكان چنان است كه تمام دوستان و آشنایان بچه هایش نیز او را دوست خواهند داشت زیرا می تواند ساعت های متوالی با ایشان بازی و گفت و گو كند. پدر متولد تیر به پسرش افتخار می كند و دخترش را شدیدا تحت حمایت خودنگاه می دارد. وقتی این بچه ها خیلی كوچك هستند، شما گاهی این توهم برایتان به وجود می آید كه نكند او مادر بچه هست نه شما؟ می گویند گل بی خار وجود ندارد، پدر به این خوبی بی عیب نیست،‌مثلا او دلش می خواهد كه بچه هایش تا ابد به وی متكی باشند و به این جهت وقتی اولین آثار استقلال طلبی را در بچه ها مشاهده می كند، فورا حالت تهاجمی به خود می گیرد و تا مدتی حاضر نمی شود كه به حقیقت تن در بدهد.او وقتی دید كه پسرش اتومبیل را برده و تا دیر وقت بر نگشته است و یا وقتی مشاهده كرد كه ساعت دوازده شد و دخترش هنوز از مهمانی مراجعت نكرده، مثل مرغ سر كنده شروع به قدم زدن در این اتاق و یا آن اتاق می كند. در اینجا شما می توانید از یك نقطه ضعف او برای آرام كردنش استفاده كنید.

یادتان هست كه او نسبت به ارقام موجودیش در بانك و بالا رفتن این ارقام چقدر دلبستگی دارد؟ خوب حالا شما از همین نقطه ضعف استفاده كنید و خیالش را آرام ببخشند. شما می توانید حرف هایتان را اینطور شروع كنید: ببین عزیزم، ما حالا دو تا بچه داریم، اما اگر آنها ازدواج بكنند، دو نفر هم به این تعداد اضافه می شود و دیری نمی گذرد كه تعداد بچه هایمان شش هفت نفر خواهند شد. درست مثل پولی كه توی بانك گذاشته باشیم و هر سال بهره اش به آن اضافه بشود. خوب شش هفت تا بچه بیشتر ما را سر گرم خواهند كرد تا دو تا، مگر نه؟ ( حالا مطئن باشید كه فكر او فقط متوجه تعداد رقم بچه ها شده است ) لذا دنباله حرف خود را بگیرید و بگویید، جدا خوشحالم كه با حرف هایم موافق هستی. حالا بیا بخواب تا ببینیم كی خبر ازدواجشان را به ما خواهند داد. در این مورد یك چیز را حتما فراموش نكنید و آن این است كه دقت داشته باشید این حرف ها را شب چهاردهم ماه به وی نگویید، زیرا در این صورت ممكن است سو ء تفاهمی رخ بدهد و وضع وخیم تر بشود. در یك چنین شبی مرد متولد تیر نمی تواند درست فكر كند و حواسش را روی یك موضوع معین ثابت نگاه دارد.

طبیعی است اگر هنوز پای سفره عقد نشسته این مسائل دیگر برای شما مطرح است، مثلا اگر دوستش دارید، می خواهید بدانید چگونه به دادن پیشنهاد ازدواج آشنایش كنید و ترتیبی دهید كه به جای این دست و آن دست كردن و به جای برداشت قدم های جنبی مستقیما به طرف شما پیش بیاید. یكی از مسائل مهم این است كه قدری از وی رو بگردانید. خرچنگ معمولا از برداشتن قدم های قهقرایی نسبت به طعمه ای كه از او دور می شود، خودداری می كند و همین حالت هم در مردانی كه در برج خرچنگ متولد شده باشند، مشاهده می گردد، شما اگر بتوانید این كار را با به میان كشیدن پای مرد دیگرن انجام بدهید، خیلی بهتر و مسجل تر خواهد بود. بهترین راه برای سر براه نگاه داشتن مردی كه در ماه تیر متولد شده باشد، بكار گرفتن احساساتش است كه درست پشت بر صورت حسابگرش قرار گرفته است. موسیقی، شعرهای زیبا، انواع گل ها،‌لباس های زیبا عطرهای خوشبو، كلمات خوش آیند،‌ نوازش های دلچسب همه و همه سلاح های برنده اس هستند كه شما می توانید برای در هم شكستن مقاومت ضعیفش در مقابل احساسات بكار ببرید. در این پیكار نیز نباید فراموش كنید. برای او چند غذای خوشمزه و عالی بپزید. عكس بچه ها را از توی مجلات ببرید و در بیاورید و به در و دیوار اتاقتان بچسبانید تا ثابت كنید كه بچه دوست هستید.او را مثل یك بچه تر و خشك كنید و ببینید كه چطور زود به مقصود می رسید.

اگر برایتان امكان دارد یكی از آن گردنبندهای زنان روستایی شرقی را كه از سكه های پول درست شده اند، پیدا كنید و بخرید. یك چنین گردنبندی تاثیر دوبل روی او می گذارد.مسافرت به اقصی نقاط ناشناخته جهان و پول نقد اگر این دستورات را اجرا كردید، ناگهان یك روز به شما می گوید آیا موافقید برای خواستگاری به دیدن پدر و مادرت بیایم؟ صبح روز بعد با خیال راحت برای تمام كسانی كه می خواهید در جشن ازدواجتان حضور داشته باشند، كارت دعوت بفرستید. شما موفق شده اید كه قلب هزار حجره ای یك مرد متولد تیر را بربایید و به وی ثابت كنید كه دختر دلخواهش هستید. حالا دیگر برای همیشه از آن او شده اید و از جانش را از دست می دهد ولی شما را نگاه می دارد. هفته دیگر كد بانوی منزل او خواهید بود، ولی خیلی دقت كنید كه تغییراتی كه در این خانه می دهید، شامل دور ریختن فلان كلاه كهنه و یا فلان سرپایی نشود. آنچه در این خانه سالها از عمرشان گذشته باشد سرمایه هستند. در بین آنچه كه به عنوان جهیزیه به منزل او می برید، حتما یك چتر هم قرار بدهید زیرا برخی از شب ها هوا بارانی خواهد بود اما این هوای ابری و دانه های بارن كه اشك چشم شما خواهند بود، خیلی سریعتر از آنكه تصورش را می كنید، زیر نور آفتاب عشق تبدیل به یك هوای واقعا فرح انگیز میگردد. می دانی چرا؟ برای اینكه احتمالا هیچ مردی به اندازه او زنش را دوست ندارد. در زندگی زناشویی شما « غم و خنده » پا به پای هم پیش می روند و در خانه شما یك روز هوا ابری و یك روز هم هوا آفتابی خواهد بود.

 


توتال هیر

برای اولین بار در ایران

با توتال هیر خودتان آرایشگر خودتان باشید و از این کار لذت ببرید.با این ست که مخصوص خانم های خوش سلیقه طراحی شده است می توانید در عرض چند دقیقه موهایی به زیبایی آنچه برازنده شماست بدست آورید.این ست توسط خانم باربارا استاچووسکی یکی از برترین آرایشگران دنیا طراحی شده است و آن را به تمام خانم هایی که دوست دارند ظاهری آراسته با کم ترین هزینه داشته باشند هدیه کرده است.

قیمت: 18,500 تومان
_____________________________________________________

درخشش آتش در لاستیك شما !!!

مناسب برای انواع اتومبیل ، موتور و دوچرخه

با فایرتایر به اتومبیل خود جلوه دهید

با نور افشانی بی نظیر

قیمت : 12500 تومان

رنگ کردن تایر,فایر تایر,Fire Tire,فایرتایر برای اتومبیل,, رنگ کردن تایر,فایر تایر,Fire Tire,فایرتایر برای اتومبیل,,

_____________________________________________________

گردنبند ماه تولد شما

گردنبند فوق العاده زیبا و پرطرفدار.

طراحـــی فــــوق العـــاده بــــرای ســـــال ۲۰۱۱

جــذابـــیــــت و زیــبــــایی حــــق شـــمـــاســت

فقــط چنــد قدم با جذابیـــت فاصله دارید

برای خرید این محصول از طریق اینترنت و دریافت درب منزب بر روی عکس زیر کلیک کنید.
 

رنگ کردن تایر,فایر تایر,Fire Tire,فایرتایر برای اتومبیل,, رنگ کردن تایر,فایر تایر,Fire Tire,فایرتایر برای اتومبیل,,

_____________________________________________________
لیزر انگشتری بیمز

لیزر انگشتری بیمز
Laser Finger Beams

پدیده سال ۲۰۱۲ را به انگشتان خود ببندید

قیمت: 11,800 تومان

و دیگران را حیرت زده نمایید

در تاریکی ها هر چه می خواهید بکشید …


فقط کافیست دست خود را حرکت دهید تا امواجی

از رنگ ها با حرکت دست شما در فضا رسم شود

http://ak3baz.ir/wp-content/uploads/2011/12/mor_222001444d1d4f.jpeg http://ak3baz.ir/wp-content/uploads/2011/12/buy_3a9def08b2f6f29503e8043a135bce52.jpeg

http://ak3baz.ir/wp-content/uploads/2011/12/buy_3a9def08b2f6f29503e8043a135bce52.jpeg


نظرسنجی

به کدام یک از موضوعات زیر علاقه بیشتری دارید؟


صفحات جانبی
محصولات فروشگاه
http://ak3baz.ir/wp-content/uploads/2012/01/79.jpg
مو بر دایمی سمباده ای6500تومان
http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif http://www.up.mihancamp.com/images/a6mzh0kja964r5trd68.jpg   شامپو سفیدی مو 4500تومان
http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif
  http://www.up.mihancamp.com/images/0tuoovfbukxjvkihxqh.jpg
دستبند پاوربالانس 11800 تومان http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif
هندزفری تغییر صدا
این هندزفری با تغییر صدای پسر به دختر و بالعکس، در هنگام برقراری ارتباط تلفنی لحظات شادی را برای شما به ارمغان می آورد.این هندزفری علاوه بر اینکه قابلیت تغییر صدا را دارد به شما این امکان را می دهد تا در 11,200تومان
http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif
 
نویسندگان

آموزش تصویری بافتنی

آموزش تصویری بافتنی آموزش 8 الگوی مختلف بافتنی محصولی ویژه برای هنرمندان و دختر خانمهای جوانی كه مــی خواهند همیشـه تـك باشنــــد كامـــل ترین و جامع ترین مـجموعه آمــوزش بافتنـی 10ها شیوه مختلف

4,200 تومان

http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif
     

بلوتوث هوشمند ماشین

جوپیتر جک دستگاه جدید متصل کننده موبایل به رادیو می باشد.با جوپیتر جک میتوانید هنگام رانندگی ارتباط امن و آزاد با دوستان داشته باشید و حتی میتوایند موزیکهای موبایل را از طریق رادیو ماشین گوش کنید

ویژگی های محصول:
- امکان پخش صدای موبایل بر روی رادیوی ماشین

- امکان مکالمه با وضوع بالا بدون دردست گرفتن گوشی در دست

- امکان گوش دادن به موزیک و فایل های صوتی گوشی از رادیو

- دارای برد بالا (150 متر)

- دارای چندین تبدیل و باطری جانبی

- قابلیت استفاده بسیار آسان

- دارای سیستم هوشمند بلوتوث جهت پیدا کردن خودکار بلوتوث گوشی تلفن همراه

- دارای یک سال گارانتی تعویض

- ساختار ضد ضربه

- سازگار با تمام گوشی ها و ماشین ها

- تنظیم کانال ویژه FM ، دریافت تماس ، رد تماس ، بی صدا

34,000 تومان

http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif
 

گیرنده تلویزیون دیجیتال dvb-t

تلویزیون دیجیتال نسل جدید تلویزیون‌ها می باشد که برتری های زیادی نسبت به پخش آنالوگ شبکه های تلویزیونی دارد. در تلویزیون دیجیتال، تصاویر تلویزیونی به صورت بیت های داده (صفر و یک)در آمده و از طریق تجهیزات دیجیتال (فرستنده) ارسال می شوند.
33,000 تومان
http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif
 

ماسك كوچك كننده بینی

امکان فرم دهی و کوچک کنندگی بینی برای خانم ها و آقایان در هر سنی ، جادوی هزاره سوم نامگذاری شد! این محصول بدون ایجاد کوچکترین جراحت و درد بینی شما را به زیباترین بینی تبدیل میکند. این ماسک که با اثر گذاشتن بر روی بافت های زیر پوست بینی بصورت تدریجی طی یک دوره پیوند مابین چربی های زاید زیر پوستی را از میان برده و باعث آزاد شدن و در نهایت جذب این سلول ها میشود.
9,000 تومان
http://www.up.mihancamp.com/images/jzhib06jsi76m1yjm.gif
 
   
arrow

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

محصولاتhttp://mashty.ir/ads/sell/oth1618.JPG
دستگاهی بی نظیر و استثنائی
برای بافت و حالت دادن
 به موهای سر


19000     تومان
http://www.mashty.ir/ads/mor.JPG          http://mashty.ir/ads/buy.JPG

http://mashty.ir/ads/sell/elect6.JPG
موكن twizze یك وسیله برای
اصلاح موهای زائد است


19000     تومان
http://www.mashty.ir/ads/mor.JPG          http://mashty.ir/ads/buy.JPG


حافظه نامحدود

آماده سازی ذهن برای ثبت اسامی اشخاص ،اشیاء ،اعداد و ارقام، فرمولها و متون درسی
CD/DVD
5500 تومان

طراحی روی ناخن
http://mashty.ir/ads/sell/cl1089.JPG
همه محو دست های زیبای
 شما خواهند شد

6000     تومان
http://www.mashty.ir/ads/mor.JPG          http://mashty.ir/ads/buy.JPG
ژورنال لباس عروس 2010+كتاب
http://mashty.ir/ads/sell/scdnab12.JPG
جدیدترین مدلهای لباس عروس
 محصول 2010

6000     تومان
http://www.mashty.ir/ads/mor.JPG          http://mashty.ir/ads/buy.JPG
10 مهارت های زیبایی در 10دقیقه
http://mashty.ir/ads/sell/cd50.JPG
ظرف مدت كوتاهی به جذاب ترین
دختر دنیا تبدیل می شوید


10000     تومان
http://www.mashty.ir/ads/mor.JPG          http://mashty.ir/ads/buy.JPG
http://mashty.ir/ads/sell/cd1204.JPG
مثل ستارگان هالیوود عكس بگیرید
 
5000     تومان
http://www.mashty.ir/ads/mor.JPG          http://mashty.ir/ads/buy.JPG  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2010 - 2011 ak3fa Group , All Rights Reserved ©